باعث افتخار است که در فروشگاه پدرو کالا  همه ی کالاها دارای اصالت هستند و ما آن ها را تضمین می کنیم و ضمانت کالا را بدون چک کردن مبدا آن به هیچ وجه داخل سایت نمی گذاریم و همه کالا ها را ضمانت می‌کنیم. از آنجایی که فروشگاه پدرو کالا برای آرامش خاطر مشتریان خود ارزش قائل است برای تامین کالاهای ارائه شده در سایت خود تنها با نماینده های معتبر و وارد کنندگان رسمی و قانونی همکاری می‌کند، مشتریان عزیز می‌توانند اطمینان خاطر داشته باشند که کالای خریداری شده از مجاری قانونی وارد کشور شده است , و با خیالی راحت  از پدرو کالا خرید می‌کنند.

چگونه از ضمانت کالا خریداری شده اطمینان حاصل کنم؟

  •  فروشگاه پدرو کالا برای سرمایه مالی و زمانی مشتریان خود ارزش بالایی قائل است و به همین علت در سایت خود فقط کالاهای اصل و دارای ضمانت معتبر را به فروش می‌رساند
  • فروشگاه پدرو کالا  بر خلاف فروشگاه های دیگر یک برند معتبر و نام آشنا است. یک برند معتبر به دلیل ارزشی که برای برند خود و مشتریان وفادار خود دارد تحت هیچ شرایطی، اعتبار برند خود را برای منافع مالی و شخصی زیر سوال نمی‌برد و این فروشگاه عهدی که با مشتریان خود در راستای خریدی با اطمینان و همراه با آرامش از همه نظر بسته را هرگز زیر پا نمی گذارد و تا اخرین روز کاری این فروشگاه به پیمان خود پایبند است.